Papildykite savo kolekciją nuostabiu LEGO® Technic Monster Jam Max-D® rinkiniu ir pergalė Monster Jam® arenoje bus jūsų. Įsibėgėkite ir atlikite triukus su vienu didžiausių pasaulyje sunkvežimių monstrų - "Max-D". Pasigrožėkite garsiaisiais šios transporto priemonės papuošimais - spygliais ir liepsnomis. Naudokite spyruoklinį variklį, kad sunkvežimis monstras judėtų dideliu greičiu. O kai užsinorėsite ko nors naujo, paverskite savo transporto priemonę beprotišku keturračiu motociklu.


Skatinkite jaunuosius "Monster Jam®" šou gerbėjus susikonstruoti savo sunkvežimį monstrą. LEGO® Technic 42119 "Monster Jam Max-D®" konstruktoriaus rinkinys padės jums tai padaryti. Šis modelis su spyruokliniu varikliu leis berniukams ir mergaitėms greitai išmokti atlikti jaudinančius triukus "Monster Jam" arenoje. Transporto priemonė "2 viename" turi daugybę nuostabių funkcijų, kaip ir jos realus atitikmuo. Tik pažvelkite į tikroviškus papuošimus, spalvas, smaigus ir judančią vėliavą.Dvigubas malonumas su modeliu "2 viename"! Šis įspūdingas sunkvežimio-monstro modelis iš "Monster Jam" laidų - tai dvigubas konstruktoriaus iššūkis. Sukonstravę "Max-D" modelį, vaikai gali jį pertvarkyti į keturratį motociklą, kad būtų dar smagiau. 

Nemokamoje programėlėje "LEGO" yra konstravimo instrukcijos, taip pat yra instrukcijos "Instructions PLUS". Šis interaktyvus vadovas palengvina statybą naudodamas priartinimo ir pasukimo įrankius. Mokykitės žaisdami LEGO Technic, rinkiniai puikiai tinka jauniesiems LEGO gerbėjams, kad jie galėtų pradėti savo nuotykius su inžinerija ir mechanika. Naudodami šiuos detalius modelius, sukurtus pagal tikras transporto priemones, vaikai mokosi žaisdami.


 • Dėl spyruoklinio variklio vaikai gali lengvai išjudinti sunkvežimį monstrą ir keturratį. Tereikia patraukti modelį, paleisti jį ir jis dideliu greičiu pakils.
 • Ieškote geriausių žaislų mažiesiems sunkvežimių monstrų gerbėjams? Šis konstruojamas modelis puikiai tinka berniukams ir mergaitėms nuo 7 metų, mėgstantiems įdomias transporto priemones.
 • Tarp tiksliai atkurtų modelio detalių - kultiniai "Max-D®" sunkvežimio-monstro smaigaliai ir metalinis kėbulas su dekoratyvinėmis liepsnomis.
 • Šis žaislinis sunkvežimio monstro modelis iš "Monster Jam®" laidų yra maždaug 10 cm aukščio, 25 cm ilgio (su vėliava) ir 11 cm pločio.
 • Rinkinyje taip pat yra "Max-D®" transporto priemonių konstravimo instrukcijos ir skaitmeninės instrukcijos "Instructions PLUS", kurias galima rasti nemokamoje programėlėje "LEGO® Building Instructions". Keturračio statybos instrukcijas galima rasti internete.
 • LEGO® Technic rinkinių pasaulyje mažųjų LEGO konstravimo gerbėjų, pasiruošusių naujam iššūkiui, laukia pažangūs konstravimo modeliai.
 • LEGO® elementai atitinka griežtus pramonės standartus, todėl yra vienodi, visada dera tarpusavyje, juos galima lengvai sujungti ir atskirti - taip yra nuo 1958 m.
 • "LEGO® Technic" figūrėlės krenta, yra kaitinamos, traiškomos, sukamos ir išbandomos daugeliu kitų būdų. Todėl galite būti tikri, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.
Prekės informacija
Amžius nuo 7 metų
Medžiaga Plastikas

Rašyti apžvalgą

Norėdami rašyti apžvalgą turite prisijungti arba užsiregistruoti

LEGO Technic Monster Jam Max-D

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: LEGO Technic Monster Jam Max-D
 • Prieinamumas: Sandėlyje
 • 14,51€