LEGO Ninjago elementų turnyras 71735


Leiskite vaikams inscenizuoti nuostabius susidūrimus su 4 LEGO® NINJAGO serijos sezonu. Tai padaryti jiems padės rinkinys 71735 Elementų turnyras. Itin detaliame šventyklos modelyje yra kovos platforma, besisukanti ginklų platforma, besisukantis ginklas ir nefrito ašmenys. Puikus nindzių žaidimų rinkinys, skatinantis vaizduotę lavinti vaidmenimis. Rinkinyje yra 7 minifigūrėlės: Legacy nindzių kariai Kai, Jay ir Lloyd, stichijų meistrai Bolob, Jacob ir Gravis bei piktadarys Eyezor. Daugybė veikėjų reiškia, kad vaikai gali be galo smagiai žaisti kovos ir treniruočių scenas. 2021 m. sausio mėn. naujiena - "Legacy Lloyd" figūrėlė yra speciali auksinė kolekcinė minifigūrėlė su stoveliu, skirta NINJAGO konstruktorių rinkinių 10 metų sukakčiai paminėti. Geriausios dovanų idėjos kūrybingiems vaikams LEGO NINJAGO koviniai rinkiniai leidžia vaikams pabėgti į fantastinį pasaulį, kuriame jie išmoks naudingų įgūdžių, susipažins su mėgstamais herojais ir kovos su piktadariais - visa tai žaisdami su nuostabiais nindzių žaislais, tokiais kaip drakonai, mechai ir šventyklos.

 LEGO® NINJAGO® Legacy 71735 Elementų turnyro konstruktoriaus rinkinyje yra daug detalių turinčios interaktyvios šventyklos, kurioje vaikai gali lavinti savo nindzių įgūdžius ir vaidinti nepaprastus mūšius.


- Rinkinį sudaro 7 minifigūrėlės: nindzių kariai Džėjus, Kajus ir Lloydas iš "Palikimo", stichijų valdovai Bolobo, Gravis ir Džeikobas bei piktasis Eyezoras iš 4-ojo serijos sezono.


- Nindzių šventykloje yra kovos platforma, kurioje galima rengti įdomias dvikovas, besisukanti ginklų platforma ir besisukantys ginklai, skirti nindzių treniruotėms, taip pat nefrito ašmenys nugalėtojui.


- Į komplektą įeina kolekcinė auksinė Lloydo minifigūrėlė "Legacy" su nedideliu stovu, pagaminta NINJAGO® rinkinių dešimtmečio proga.


- Daugiau ypatingų kolekcinių auksinių minifigūrėlių galima rasti kituose NINJAGO® rinkiniuose, pavyzdžiui, "Rock Crusher" (71736), "Ninja Rider X-1" (71737) ir "Clash of the Titans Mech" (71738).


- Šis 283 dalių mūšio rinkinys su kolekcinėmis figūrėlėmis - tai šventė 6 metų ir vyresniems konstruktoriams ir puiki dovana berniukams ir mergaitėms, mėgstantiems NINJAGO® pasaulį.


- LEGO® NINJAGO® - tai nuostabi įdomių rinkinių vaikams kolekcija, garantuojanti valandų valandas kūrybiško žaidimo. Kiekviename iš jų mažieji konstruktoriai gali išmokti naudingų įgūdžių ir leistis į nuotykius kartu su savo mėgstamais nindzių herojais.


- Jau daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® kaladėlės kuriamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl jas visada lengva surinkti ir išardyti. Tam nereikia nindzių įgūdžių!


- LEGO® kaladėlės atitinka aukščiausius pasaulyje galiojančius saugos standartus, todėl LEGO rinkiniai visada saugūs jūsų vaikams.

Prekės informacija
Amžius nuo 6 metų
Detalių kiekis 283
Svoris 0.48kg

Rašyti apžvalgą

Norėdami rašyti apžvalgą turite prisijungti arba užsiregistruoti

LEGO Ninjago elementų turnyras

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: LEGO Ninjago elementų turnyras
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 28,36€