LEGO Jurassic World Atrociraptor: 76945 Persekiojimas motociklu

Gerbėjai gali iš naujo išgyventi jaudinančius "Juros periodo pasaulio dominijos" įvykius su "Atrociraptoriumi": (76945). Tai puiki dovana šešerių metų ir vyresniems vaikams. Komplekte yra pozuojanti atrociraptoriaus figūrėlė, motociklas, konstruojamas plytų turgus su nuverčiama siena ir besisukanti dinozaurų mūšio arena.

Šiame nešiojamame rinkinyje yra Oweno Grady ir Rainn Delacourt minifigūrėlės su trankvilizatoriaus pistoletu, taip pat 2 dinozaurų mažylių figūrėlės, kad būtų galima smagiai ir išradingai žaisti vaidmenimis. Taip pat pridedamos žingsnis po žingsnio instrukcijos, kad net pradedantiems konstruktoriams patiktų konstruoti. Sujunkite su tiranozauro atrociraptoriaus pabėgimo rinkiniu (76948), kad būtų dar smagiau.

LEGO® Juros periodo pasaulio rinkiniuose yra konstruojamų liejamų dinozaurų figūrėlių, minifigūrėlių ir detalių transporto priemonių, kad būtų galima žaisti vaidmeninius žaidimus iš vaidybinių filmų ir animacinių serialų, sugalvoti savo istorijas arba tiesiog statyti kolekcinius modelius, kuriuos galima eksponuoti lentynoje.


Dinozaurų ir motociklo rinkinys - vaikai gali iš naujo išgyventi filmo "Juros periodo pasaulio dominija" nuotykius su Atrociraptoriumi: Motociklo persekiojimo rinkinys (76945)


2 LEGO® minifigūrėlės ir dinozaurai - Owen Grady ir Rainn Delacourt su trankvilizatoriaus pistoletu, pozuojančia atrociraptoriaus figūrėle ir 2 dinozaurų jauniklių vaidmenų figūrėlėmis


Daug smagių funkcijų - motociklas Owenui, turgus, kurį galima statyti, apgriuvusi siena, kurią gali pramušti atrociraptorius arba motociklas, ir besisukanti arena dinozaurų jaunikliams


Dovanų idėja šešerių metų ir vyresniems vaikams - šiuo rinkiniu galima žaisti vienam arba su draugais. Dovanokite jį kūrybingiems vaikams gimtadienio, Kalėdų ar bet kokia kita proga


Paprasta instrukcija - norite šį 167 dalių rinkinį nupirkti LEGO® pasaulio naujokams savo vaikams? Nesijaudinkite. Jis pateikiamas su išsamiomis instrukcijomis, todėl net naujokai galės jaustis užtikrintai statydami

LEGO® Juros periodo pasaulio asortimentą - įvairaus amžiaus gerbėjai ras sau tinkamų dalykų, nesvarbu, ar jie norėtų atkurti garsiąsias scenas, sugalvoti savo istorijas, ar tiesiog statyti kolekcinius modelius, kuriuos vėliau galės parodyti.


Aukščiausia kokybė be kompromisų - LEGO® detalės atitinka griežtus pramonės standartus, todėl yra vientisos, lengvai jungiamos ir tvirtai laikosi - taip yra nuo 1958 m.


Patikrintas saugumas - LEGO® detalės yra krentančios, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir dar daug kitų bandymų. Todėl galite būti tikri, kad jos atitinka aukščiausius pasaulinius saugos standartus.

Prekės informacija
Amžius nuo 6 metų
Detalių kiekis 169
Svoris 0.28kg

Rašyti apžvalgą

Norėdami rašyti apžvalgą turite prisijungti arba užsiregistruoti

LEGO Jurassic World Atrociraptor: motociklo persekiojimas

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: LEGO Jurassic World Atrociraptor: motociklo persekiojimas
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 14,25€