LEGO Friends 41679 Miško namelis

Pasiruoškite labai aktyvioms atostogoms su Mija ir jos šeima, kurie vyksta atostogauti į miško namelį medyje. Nufotografuok Mią, kovojančią su upės tėkme baidarėje, tada gali pasėdėti terasoje su jos jaunesniuoju pusbroliu arba padėti Mios mamai pasiruošti kepsniams. Po dienos lauke gerai išsimiegokite - laimei, turite jaukų miegamąjį medžio viršūnėje!

Padovanokite vaikams miško namelio rinkinį (41679), ir su didžiausia aistra susijusios linksmybės juos įtrauks valandoms. Mėgstantiems žaisti namuose vaikams bus labai smagu tyrinėti nuostabias žaidimų namelio erdves ir apsimesti, kad leidžia laiką su Mija iš "LEGO® Friends" ir jos šeima. Daugybė detalių, skatinančių jų vaizduotę. kurios ilgam atpratins vaikus nuo žaidimo. Namelyje yra miegamasis, tualetas, įėjimas ir net kriauklė, taip pat lauko kiemelis su sofa ir kepsnine. Rinkinyje taip pat yra atskira upės scena ir baidarė, todėl vaikai taip pat gali sugalvoti vaizduotę žadinančių nuotykių plaukdami sraunia upe. Šį unikalų žaislą vaikams sudaro 2 mini lėlių figūrėlės, LEGO Friends Ava mikro lėlės figūrėlė ir meškėnas. 

 LEGO® Friends miško namelis (41679) leidžia vaikams gyventi ramiame miško pasaulyje ir žaisti namuose su LEGO Friends Mia ir jos šeima.


- Miško rinkinyje vaikai ras 2 mini lėlių figūrėles ir LEGO® Friends Ava mikro lėlės figūrėlę, taip pat žaislinę pašiūrę ir žaidimo elementų, iš kurių galima sukurti atskirą baidarių sceną.


- Šis modelis prikaustys vaikų vaizduotę - mažyliai gali žaisti laukinės gamtos fotografiją, sėdėti terasoje arba atsigulti miegoti jaukiame miegamajame. Dėžutėje yra net mini lėlių tualetas!


- Neįprastas rinkinys su miško ramybe, kuris pradžiugins kiekvieną vaiką nuo šešerių metų. Puikiai tinka kalėdinei dovanai ar dovanai be ypatingos progos mažiesiems tyrinėtojams, trokštantiems pasinerti į linksmybes.


- Visi LEGO® Friends rinkiniai neapsieina be priedų, todėl dėžutėje yra kečupas ir garstyčios, dešrainis, fotoaparatas, baidarė, gelbėjimosi liemenė ir irklas - daugybė idėjų kūrybiniams žaidimams.


- Heartlake City rinkiniai leidžia vaikams atrasti draugystės svarbą su pažįstamais draugais ir patirti nesibaigiančių nuotykių iš kasdienio gyvenimo pažįstamoje aplinkoje.


- Šis rinkinys puikiai tinka vaikams, mėgstantiems nuotykių žaislus. Kiti LEGO® Friends šio tipo rinkiniai: Miško krioklys (41677), Miško kemperis ir burlaivis (41681) ir Miško jojimo centras (41683).


- LEGO® Friends gimtadienio dovanos atitinka griežtus pramonės standartus, todėl yra nuoseklios, suderinamos, lengvai sujungiamos ir išardomos - taip yra nuo 1958 metų.


- Nauji LEGO® žaislai išbandomi beveik visais įmanomais būdais, kad būtų užtikrinta, jog jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Prekės informacija
Amžius nuo 6 metų
Detalių kiekis 326
Svoris 0.537kg

Rašyti apžvalgą

Norėdami rašyti apžvalgą turite prisijungti arba užsiregistruoti

LEGO Friends Miško namelis

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: LEGO Friends Miško namelis
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 23,98€