Facebook
Stambių detalių konstruktoriai skirti vaikams nuo 2 metų. „Saulučių“, „Trikampių žvaigždžių“, „Dvigubų pliusų“, „Triušių“ rinkinius sudaro didelės, spalvotos, įvairių spalvų detalės iš plastiko. Detalės pritaikytos mažiems pirštukams, saugios paimti, dėlioti. Žaidžiant su priemone mankštinami rankų, plaštakų raumenukai, miklinami pirštai, mokomasi spalvų, formų pavadinimų, lavinamas kūrybiškumas. Vaikai žaidybinėse veiklose gali konstruoti įvairias figūras pagal pateiktas užduočių kortelėse ar savo įsivaizduojamas, verti vėrinėlius, rūšiuoti pagal spalvas. Veikla įdomesnė, kai turime detalių iš kelių skirtingų konstruktorių ir žaidžia keli vaikai: galima surengti varžytuves, kas greičiau atrinks detales ar sukonstruos statinį, išrinkti gražiausią statinį, surengti parodėlę.


Serija „Lapiuko Bonio pamokėlės“ - Gudragalvio sukurti ir išleisti didaktiniai žaidimai, kortelių rinkiniai su spalvotais, žaismingais piešinukais ne tik džiugina vaikų akis, kelia teigiamas emocijas, bet ir moko gero elgesio, pažinti spalvas, skaičiuoti, pasakoti, lavinti loginį mąstymą, pastabumą, pažinti pasaulį. Kai kuriuose siužetinių kortelių rinkiniuose kaip personažas veikia lapiukas Bonis – išmintingasis vaikų draugas ir mokytojas. Lapiukas Bonis tampa tarpininku tarp vaiko ir suaugusiojo, tarp gėrio ir blogio – tarpininku, galinčiu pamokyti neįkyriai, suprantama vaikui kalba.
Spalvinimo užduotėlėms parinktus piešinius siūlome ne tik nuspalvinti, bet įsižiūrėjus bandyti įvardinti, kas pavaizduota, kuo siejasi piešinukai, bandyti papasakoti atvaizduotą istoriją. Pavaizduotos įvairios elgesio situacijos gali padėti užmegzti su vaiku pokalbį, diskusiją-aptarimą, paskatinti toliau kurti. Virš lapiuko palikta vieta pamokantiems žodžiams, kuriuos rašantis vaikas gali sugalvoti ir įrašyti pats. Siūlome išbandyti spalvinimo užduotėles ir taip paįvairinti vaiko ugdomąją veiklą.
Siužetinių kortelių rinkiniai, kurių pasakojimuose veikia lapiukas Bonis:
„Geri darbai“
„Augu be patyčių“
„Profesijos. Jeigu būčiau...“
„Sveika diena“
„Ekologijos pamokėlės“


JOLLY - aukščiausios kokybės spalvinimo ir piešimo prekių vaikams ženklas. Austriškos priemonės labiausiai yra orientuotos į 6 – 10 metų vaikus. Produkcijai gaminti naudojamos tik aukščiausios kokybės rinktinės žaliavos. Pieštukai ir kiti produktai yra optimaliai pritaikyti vaikams: ergonomiški, tinkamo rašymo spaudimo. Visų JOLLY pieštukų šerdys yra ypač tvirtos, atsparios lūžiams, bet tuo pat metu pilnos pigmentacijos, ryškių spalvų ir lengvai piešiančios. Gausus pieštukų spalvų pasirinkimas – nuo įprastinių atspalvių iki aukso, sidabro ar baklažano spalvos. Vidutinis gaminamų pieštukų šerdies storis yra 3,8 mm (kai kitų gamintojų paprastai daugiausia 3 mm). Be abejo, visi produktai yra saugūs naudoti vaikui ir atitinka griežčiausius ES reikalavimus.
„X-Big“ serijos pieštukai išsiskiria įspūdinga 6,4 mm skersmens šerdimi. Tai storiausia šerdis, kokią šiuo metu galima rasti rinkoje. Šerdis yra ypač minkšta, kreminės struktūros, bet tuo pačiu atspari lūžimui.

007854 007852 007853 007855 008365
 
007850 007851 007849

„Supertabs“ akvareliniai dažai pasižymi didele pigmentacija, o pridėjus šiek tiek vandens jų savybės tampa panašios į guašo - nepermatomu potėpiu kaip kiti įprasti vandeniniai dažai. Kiekvienoje tabletėje yra didžiausias įmanomas spalvos kiekis. Ant dažų tablečių pavaizduotas verpetas padeda vaikams greičiau išmokti, kaip reikia taisyklingai naudoti teptuką, kuomet jis mirkomas dažais.

 
007858  

Specialiais trikampiais flomasteriais „X-Big Window“ galima rašyti, piešti ant stiklo ar kito lygaus paviršiaus. Piešinys išlieka, bet jį lengvai galima nuvalyti drėgna servetėle.

007861

Plastikinis kreidelių laikiklis apsaugo vaikų rankytes nuo išsiterliojimo ir tuo pat metu saugo kreidelę nuo lūžimo. Jis taip pat veikia kaip praktiškas dozatorius.

007866


Skruzdėlynas namuose? Kodėl gi ne! Su skruzdėlių gaudykle vaikas gali stebėti skruzdėlių gyvenimą, sekti, kaip skruzdėlės sudaro savo kolonijas, kokiais raštais išmargina smėlį. Lengva pagauti vabzdžius nesusižalojant pačiam ir nesužalojant jų - pabaigus eksperimentą sveiki vabzdžiai paleidžiami į tą pačią aplinką.

Saulės laikrodis, smėlio laikrodis… O kaip veikia skysčių laikrodis? Į klausimą atsakyti padės specialus priemonių rinkinys ir išsami instrukcija. Smalsiam tyrinėtojui neįprasta laboratorija suteiks progą eksperimentuoti su skysčiais, kaip su alternatyviu energijos šaltiniu. Sukonstruotas skysčių laikrodis patvirtins, kad vaikas turi užsispyrimo ir gebėjimų gilintis į gamtos mokslus.

Jei Jūsų mažasis elektronikos inžinierius namuose išardė visus neveikiančius prietaisus, pasiskolino iš kaimyno įrankių dėžę ir kas vakarą kvaršina galvą įkyriais klausimais, mes siūlome išeitį – rinkinį „Go Electronic“. Priemonė supažindins vaiką, kaip naudojant įvairius elektronikos elementus galima pasigaminti paprastus buitinius prietaisus: sireną, dūmų jutiklį, garso efektus, radiją. Galėsite kartu konstruoti elektros grandines ir smagiai mokytis!

Gal kada teko lankytis urvuose ir matyti nutįsusius stalagmitų arba stalaktitų varveklius? Jeigu ne, tada ne bėda – užsiauginkite juos patys įsigiję baltojo kristalo auginimo rinkinį. Tapę jaunaisiais chemikais ne tik galėsite pasigirti savo mokytojams, bet ir draugus paerzinti – išmoksite iš cukraus užsiauginti saldainį!

Paverskite savo išmanųjį telefoną mikroskopu! Mikroskopo priedėlyje keičiami lęšiukai didina vaizdą 2, 4 ir 16 kartų – tad savo rankose galite laikyti visą laboratoriją. Priedėlis leidžia vaikams išmanųjį telefoną panaudoti pirmiesiems moksliniams tyrinėjimams, pažinti mikro paslaptis, o įgytas žinias ir gebėjimus vėliau pritaikyti mokykloje. Priemonė rekomenduojama vaikams nuo 8 metų.

Puikios kokybės, ugdantys kūrybiškumą, konstrukcinį mąstymą, neribojantys fantazijos ir nebrukantys į šablonus konstruktoriai leis atrasti, džiaugtis rezultatu ir vis sukonstruoti naujai statinius, baldus, laiptus, tiltus, laivus, lėktuvus, techninius įrenginius. „Lengvumas, elegancija ir nuostaba" – tai konstruktorių sukūrusio dizainerio olando Tom Van der Bruggen apibūdinimas.
Konstruktorius sudaro skirtingo ilgio lengvos ir tvirtos lentutės bei itin tikslūs, tvirtai sujungiantys bei įvairius kampus leidžiantys išgauti, statinius tvirtai laikantys magiški plastikiniai vyriai. Pagaminta ES, draugiškas aplinkai  gaminys: medinės lentutės kruopščiai apdirbtos Vakarų Prancūzijoje, vyriai pagaminti Belgijoje iš plastiko, naudojamo maisto pramonėje. Konstruktoriai leidžia atsiskleisti ir materializuoti kūrybines mintis ir vaikams nuo 3 metų, ir suaugusiems.

KONSTRUKTORIUS „TOMTECT 180“ (007912)


KONSTRUKTORIUS „TOMTECT 190“ (007910)KONSTRUKTORIUS „TOMTECT 500“ (007979)KONSTRUKTORIUS „TOMTECT 1000“ (007911)


Žaidimas „Robotas - peliukas“ sukurtas norint sudominti vaikus matematika per žaidimą. Mokomasi naudojant technologijų ir inžinerijos mokslų dėka sukurtu robotu. Priemonė suteikia pirminį supratimą apie programavimą (žingsnių kodavimas, logika), ugdo kritinio mąstymo įgūdžius. Žaidžiantieji turi užprogramuoti pelę, kad ši rastų sūrį. Pradedant žaidimą reikia susikonstruoti iš plastikinių plytelių pagrindą, kuriuo judės peliukas. Pagrindas gali būti įvairių konfigūracijų, juk takelis dažniausiai būna vingiuotas – viskas priklauso nuo vaikų fantazijos. Kad žaisti būtų įdomiau, galite sukurti tikrą labirintą, tam naudodami labirinto sieneles. Sienelės įstatomos į tarpelius, esančius tarp labirinto plytelių. Labirinto idėjų rasite užduočių kortelėse. Remdamiesi jomis užprogramuojate pelytę ir padedate į labirintą. Finišo gale padedate sūrio figūrėlę ir aktyvuojate peliuką. Labirintui kurti galite naudoti ne vien rinkinyje esančias labirinto sieneles ir plyteles, bet taip pat ir buityje esančius daiktus, pavyzdžiui, įvairias kaladėles, kadangi peliukas puikiai juda ir kitais paviršiais. Kurdami roboto judėjimo kelius vaikai lavina vaizduotę ir erdvinį suvokimą. Jaunesniems žaidėjams (žaidimas skirtas 5 – 9 metų vaikams), kuriems sunkiau sekasi sugalvoti žaidimo sekas, gelbsti rinkinyje esančios užduočių kortelės su tiksliais nurodymais, ką ir kaip daryti. Kortelės yra specialių spalvų, atitinkančių roboto mygtukų spalvas. Žaidimas tinka tiek vienam vaikui, tiek mažai grupelei vaikų. Žaisdami grupėje vaikai mokosi bendradarbiauti, diskutuodami spręsti iškilusias problemas, siekti užsibrėžto tikslo. Pasikvieskite robotą peliuką į savo namus, klases, grupes ir vaikai krykštaus ne iš išgąsčio, o atradimo džiaugsmo!