Facebook



UAB "Gudragalvis"
Viekšnių g. 21, Mažeikiai
LT-89235, Lietuva
El. paštas: info@gudragalvis.lt
Tel. +370 443 25011
Mob.tel.: +370 682 25041
     

 



   
Pardavimo vadovė
Daiva Norkutė
Tel. +370 682 25041
El. paštas: daiva@gudragalvis.lt



Vilniaus regiono pardavimo vadovas
Arminas Piškinas
Tel.: +370 673 92789
El paštas: arminas@gudragalvis.lt



   
Kauno regiono pardavimo vadovė
Daiva Bublienė
Tel. +370 676 93390
El. paštas: kaunas@gudragalvis.lt



Produkto vadovas
(žaidimų aikštelių įrenginiai)
Edvinas Valantis
Tel. +370 650 71106
El. paštas: edvinas@gudragalvis.lt



   
Direktorė
Jurgita Cholodinskienė
jurga@gudragalvis.lt


Didmeninis sandėlis, prekių ekspozicija
Senkelio g. 3A (šalia Ledo arenos)
Mažeikiai, Lietuva, LT-89126



UAB „Gudragalvis“ parduotuvė  
Prekybos centras "BIG Vilnius"
Ukmergės g. 369, LT-06327 Vilnius
Mob. +370 656 92638
el. paštas: vilnius@gudragalvis.lt
Darbo laikas:
I - VI: 10:00 - 21:00
   VII: 10:00 - 20:00

UAB „Gudragalvis“ parduotuvė  
Prekybos centras "Nordika"
Vikingų g. 3, LT-02182 Vilnius
Mob. +370 640 19957
el. paštas: nordika@gudragalvis.lt
Darbo laikas:
I - VI: 10:00 - 21:00
   VII: 10:00 - 21:00

 
UAB „Gudragalvis“ parduotuvė  
Prekybos centras "Mega"
Islandijos pl. 32, LT-47446 Kaunas
Tel.: +370 698 04429
el. paštas: mega@gudragalvis.lt
Darbo laikas:
I - VII: 10:00 - 21:00
UAB „Gudragalvis“ parduotuvė  
Prekybos ir pramogų centras "Akropolis"
Taikos pr. 61, LT-91182, Klaipėda
Tel.: +370 699 58328
el. paštas: klaipeda@gudragalvis.lt
Darbo laikas:
I - VII: 10:00 - 21:00
UAB „Gudragalvis“ parduotuvė 
Viekšnių g. 21, LT-89235, Mažeikiai
Tel.: +370 671 71961
el. paštas: mazeikiai@gudragalvis.lt
Darbo laikas:
I - V: 09:00 - 18:00
   VI: 10:00 - 15:00