Facebook
• Įmonė įsteigta ir veikla pradėta 2006 metais. Jau pirmaisiais metais įmonė dirbo pelningai, dėl to pradėtos brandinti kūrybinės – leidybinės idėjos.

• 2009 m. pradėtas leidybinis darbas. Įmonės komandos pastangomis kartu su Lietuvos pedagogais sukurti ir išleisti leidiniai sėkmingai platinami ne tik Pabaltijo, bet ir Vakarų Europos šalyse. 2013 metais, laimėjus finansavimo projektą pagal priemonę „Naujos galimybės“, pirmą kartą dalyvaujama pasaulinėje žaislų parodoje Vokietijoje ir pristatomi autoriniai leidiniai SMARTIAN vardu. Serijos „Lapiuko Bonio pamokėlės“ mokomieji žaidimai sėkmingai parduodami Suomijoje, Lenkijoje, Vengrijoje. Kartono plytos, „Smart box“ autoriniai  žaidimai su tekstilinėmis pagalvėlėmis keliauja ir į Austriją, Didžiąją Britaniją bei Čekiją.


• 2015 metais, laimėjus finansavimą projektui „Vaikų ugdymo priemonių ir metodikos rengimas“, kartu su LEU specialistais atliktas autorinės serijos „Lapiuko Bonio pamokėlės“ metodinis vertinimas ir sukurta metodika naujai priemonei „Geo dėlionė“. Sulaukta Ūkio ministerijos padėkos už sėkmingą dalyvavimą ES paramos priemonėje „Inočekiai LT“, verslo ir mokslo partnerystės puoselėjimą ir pasiekimus vykdant inovacinį projektą pagal Sumanios specializacijos strategijos prioritetinę kryptį „Įtrauki ir kūrybinga visuomenė“. Beje, „Geo dėlionė“ dar laukia savo eilės į spaustuvę ir būtinai pasieks bei pradžiugins pirkėjus, laukiančius mūsų naujų leidinių.

• 2010 metais Latvijoje įkurta įmonė SIA „Gudra Galva“, o 2012  - OU „NUPUTAJA“ Estijoje. Naudojantis Lietuvoje dirbančios komandos patirtimi taip pat dirbama ir kaimyninėse Baltijos šalyse: prekių katalogai pristatomi visoms švietimo įstaigoms paštu. Taip Lietuvių pedagogų idėjos leidinių pavidalu pasiekia ir džiugina viso Pabaltijo kolegas.

• 2014  metais, pildant parodose  MOKYKLA, VAIKŲ ŠALIS, MOTERS PASAULIS, VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ sutinkamų tėvelių pageidavimus, atidaryta pirmoji lavinančių žaislų parduotuvė Vilniuje, „BIG Vilnius“ prekybos centre. Ši didžiausia pagal plotą parduotuvė virsta edukaciniu centru, kuriame galite pamatyti – išbandyti norimas įsigyti priemones, užsakyti ir spręsti dėl įsigijimo vietoje. Tuo labiau, kad forminant užsakymą būtent šiame centre bus taikoma didžiausia – 12 % nuolaida. Čia, kaip ir naujajame metodiniame Gudragalvio centre Mažeikiuose, sulauksite kvalifikuotų patarimų ir išvysite daugybę naujojo asortimento prekių pavyzdžių, įskaitant vokiečių gamintojo „VS“ ergonomiškas kėdes, galėsite išbandyti naujas nedžiūstančias modeliavimo medžiagas „Mad matrr“, austriškas „Jolly“ kanceliarines priemones.

• Vėliau duris atvėrė ir šiuo metu sėkmingai veikia parduotuvės Taline, Rygoje, Klaipėdoje PC „Akropolis“,  Kaune PC „Mega“. Pastarajame prekybos centre pavyko įgyvendinti ir kitus projektus, kurie džiugina vaikučių širdeles: įrengta nuostabi lauko žaidimų aikštelė.


• Gudragalvis ACTIVE – dar viena veiklos sritis, kuri apima vaikų žaidimų, sporto aikštelių įrenginius, specialią įrangą reabilitacijos užsiėmimams. Atlikti projektai džiugina viešųjų teritorijų, švietimo, sveikatinimo įstaigų lankytojus funkcionalumu, dizaino sprendimais, o užsakovus – įrenginių tvirtumu ir ilgaamžiškumu.


Įmonių grupės veikla vystoma, organizuojama ir koordinuojama iš Mažeikių. Didmeninis centrinis sandėlis – viena svarbiausių grandžių, jungiančių prekių gavimą, sandėliavimą, gamybą, išsiuntimą, t. y. logistiką. Čia persipina gamintojų galimybės, klientų lūkesčiai, darbuotojų atsakomybė ir geranoriškumas. Logistikos ir pardavėjų komandos bendradarbiauja ir padeda vieni kitiems spręsdami nesusipratimus, atsirandačius įtemptu dėl gausių užsakymų laikotarpiu metų gale. Visą procesą: kūrybinį – leidybinį, tiekimo – pardavimo grandinę, elektroninių (trijų Pabaltijo šalių) svetainių, sujungtų tarpusavyje su apskaitos programa, organizuoja ir valdo direktorių komanda, kurios MOTO - būti naudingais ugdytojams: siūlyti naudingas ir pranokstančias verte kainą  tradicines ugdymo priemones šiuolaikiniam pedagogui – duoną, kurios turėjimas ugdymo procesą paverčia lengvesniu ir veiksmingesniu.